Vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27
Úplná uzavírka železničního přejezdu 27. - 29. 6. 2022
28
Úplná uzavírka železničního přejezdu 27. - 29. 6. 2022
Směsný a tříděný odpad
29
Úplná uzavírka železničního přejezdu 27. - 29. 6. 2022
30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12
Směsný odpad
13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23
Střítežské léto
24
25 26
Směsný a tříděný odpad
27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Zastupitelstvo obce > Zastupitelstvo obce Střítež na léta 2018-2022

Zastupitelstvo obce Střítež na léta 2018-2022



Ustavující ZO dne 31.10.2018

Miroslav Jaworek - starosta obce Střítež

Michaela Porvisová - místostarostka obce Střítež

Mgr. Adéla Kapitanovová

Jan Filipczyk

Jaromír Chudý

Daniel Lokay

Ivana Pfeiferová, DiS. - rezignace dne 23.10.2019, náhradník Zlatuše Trpišovská - rezignace 31.10.2019, náhradník Halina Zawadzká - nástup do funkce od 01.11.2019

Marie Pyszková

Stanislav Plekanec

Finanční výbor

Jan Filipczyk – předseda

Mgr. Adéla Kapitanovová

Ing. Šárka Zawadzká

Ing. Měčislav Kaleta

Ing. Andrea Martynková

Kontrolní výbor

Mgr. Adéla Kapitanovová – předseda

Petr Machálek

Vladislav Borovský

Výbor pro národnostní menšiny

Jaromír Chudý - předseda

Agata Ujková

Halina Zawadzká

Stavební výbor

Daniel Lokay - předseda

Marek Przywara

David Bilko

Výbor pro životní prostředí

Marie Pyszková - předseda

Zbygniev Zahradník

Milan Sikora

Výbor kultury a sportu

Ivana Pfeiferová – DiS. – předseda (rezignace 23.10.2019)

Halina Zawadzká - předseda od 01.11.2019

Mgr. Dagmar Lokayová

Zlatuše Trpišovská


Počasí

Pátek Oblačno až zataženo s bouřkami 27/17 °C
Sobota Jasno 24/14 °C
Neděle Jasno 27/14 °C
Pondělí Oblačno až zataženo s občasným deštěm 26/19 °C