Svoz směsný+separovaný odpad
Pozvánka zahrádkáři zájezd

Úvod > Život v obci > Aktuality > Pohřešovaná žena - Danuta Zagórová

Pohřešovaná žena - Danuta Zagórová

Pátrání po pohřešované ženě – žádost o zveřejnění

Policisté se obrací na veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po pohřešované:

Danuta ZAGÓRA, ročník 1946, Český Těšín

Žena je pohřešována od včerejšího dne, tedy 2. června 2024, kdy byla naposledy viděna okolo půl druhé odpoledne v domově pro seniory v Hnojníku na Frýdecko-Místecku. Dotyčná zde dorazila na návštěvu známé i s manželem z místa svého bydliště v Českém Těšíně. Do současné doby se domů nevrátila a nepodala o sobě žádnou zprávu. Jmenovaná trpí Alzheimerovou nemocí a může tak působit dezorientovaně.

V rámci pátrací akce policisté od odpoledních hodin až do noci pátrali po pohřešované jak v samotném domově pro seniory, tak i v blízkém okolí. Následně bylo pátrání rozšířeno i do okolních obcí, včetně Českého Těšína. Bohužel s negativním výsledkem.

Popis ženy: zdánlivé stáří 75 - 80 let, střední postavy zhruba 173 cm vysoké, krátce střižené prošedivělé vlasy, hnědé oči.

Popis oblečení: naposledy měla na sobě oblečenou černou sukni, pestrobarevnou halenku, béžové sako a černé střevíce s nízkým podpadkem.

Tímto žádáme širokou veřejnost o pomoc při pátrání po pohřešované ženě. V případě poznatků nebo informací vedoucích k vypátrání osoby kontaktujte policii na bezplatné telefonní lince 158 nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu Policie České republiky.

Médiím děkujeme za zveřejnění a občanům za informace.

Informace o pohřešované ženě naleznete na níže uvedeném odkazu:

nprap. Bc. Kateřina Kubzová

Úterý Oblačno 29/18 °C