Směsný a separovaný odpad
Pochování basy

Úvod > Život v obci > Aktuality > Výsledky dotazníkového šetření pro strategický plán obce

Výsledky dotazníkového šetření pro strategický plán obce

Datum konání:

Výsledky dotazníku pro strategický plán obce

Shrnutí obce: Dotazníkového šetření se zúčastnilo 112 občanů a moc za to děkujeme. Jen pár věcí na vysvětlení. Hodně se ve výsledcích objevuje nespokojenost s chodníkem. Tady bychom chtěli říct, že jsme dostali přislíbenou dotaci, budeme vybírat zhotovitele na rekonstrukci a na jaře by se měl chodník podél silnice I/68 začít opravovat. V obci podle výsledků chybí lékařské služby. Zde se pravděpodobně jedná hlavně o zubaře.  Paní doktorka se již delší dobu snaží toto místo obsadit, bohužel se to nedaří. A jak víte, nedostatek zubařů není jen náš problém, ale je to problém celorepublikový. Také jsme se z dotazníků dozvěděli, že naše občany trápí hustý automobilový provoz. Pevně věříme, že po dokončení výstavby dálnice se toto výrazně zlepší. Jinak panuje docela velká spokojenost s tříděním odpadů, akorát se v dotazníku objevuje nespokojenost s nakládáním s oleji v obci. K tomu bychom chtěli říct, že se již několik měsíců nachází před obecním úřadem kontejner na olej, kde můžete olej vhodit přímo v petce. Toto je jen pár komentářů k vašim odpovědím, na zbytek se můžete podívat v přiloženém pdf dokumentu. Ještě jednou děkujeme za zájem a vyplnění dotazníku.

vysledky_Stritez 2021.pdf

Pátek Oblačno až zataženo s občasným deštěm 8/4 °C